تخصص ما

image

تخصص ما

+ قرارداد و تفاهم نامه

موسسه حقوقی DRMMLAW با تکیه بر دانش، تخصص و تجربه‌ی چندین ساله خود در زمینه تنظیم تفاهم‌نامه‌ها و قراردادهای داخلی و بین المللی و مشاوره در امور قراردادی یاری رسان شما است تا در مذاکرات قراردادی و تهیه و تدوین آن به بهترین نتیجه برسید. تیم قراردادی ما با درک اهمیت استراتژی های مذاکره و مدیریت مذاکرات قراردادی، تنظیم تفاهم نامه ها و نهایتا قراردادهای مبتنی بر آن را برای شما فراهم آورده است. ما با داشتن تجربه‌ی ممتاز در حل و فصل اختلافات قراردادی، به شما کمک می‌کنیم تا با اتکا به روش های حل و فصل اختلافات غیر قضایی و بدون نیاز به دادگاه، اختلافات خود را با کمترین هزینه و در حداقل زمان ممکن حل و فصل کنید.

 

+ اسناد تجاری (چک، سفته، برات)

موسسه حقوقی DRMMLAW با تخصص و تجربه کافی در زمینه اسناد تجاری، به شما خدماتی متنوعی را  ارائه می‌دهد. از جمله این خدمات می‌توان به مشاوره در صدور چک، سفته و برات، و پرداخت آن‌ها و سفته‌ها و چک‌های تضمین و حسن اجرای کار اشاره کرد. اگر نیاز به وکالت و مشاوره در دعاوی حقوقی و کیفری چک، سفته و برات دارید، تیم حقوقی ما آماده است تا در این زمینه همراه شما باشد.

 

+مطالبات و حقوق مالی

موسسه حقوقی DRMMLAW با تخصص و تجربه خود در زمینه مطالبات و حقوق مالی، به شما خدمات حرفه‌ای را ارائه می‌دهد. اگر به دنبال تنظیم قراردادهای مالی، وصول مطالبات، توقیف اموال و اجرای اسناد رسمی هستید تیم حقوقی ما آماده است تا در این زمینه اقدامات حقوقی لازم را انجام دهد. از دیگر فعالیت‌های تیم حقوقی ما در زمینه حقوق مالی می‌توان به مذاکره، مشاوره و وکالت در دعاوی مالی اشاره کرد. ما با انتخاب بهترین روش‌ها و استراتژی‌ها قانونی، به شما کمک می‌کنیم تا در دعاوی مالی خود به بهترین نتیجه برسید.

           

+ مشارکت، مضاربه و جعاله

موسسه حقوقیDRMMLAW با تخصص و تجربه لازم در زمینه حقوق تجاری و مدنی، به شما خدمات حرفه‌ای در امور عقود مشارکت مدنی، شرکت اشخاص در فعالیت‌های اقتصادی، مشارکت‌های تجاری و پروژه‌ای ارائه می‌دهد. علاوه بر این، اگر نیاز به مشاوره و وکالت در قراردادهای مشارکت، مضاربه و جعاله دارید، ما به شما خدمات لازم را ارائه خواهیم داد.

           

+ پروژه‌ها

موسسه حقوقی DRMMLAW با تخصص و تجربه‌ای گسترده در زمینه پروژه‌های عمرانی (ساخت و ساز)، پروژه‌های تولید، خدمات و تأمین، پروژه‌های طراحی، تحقیق و توسعه و همچنین پروژه‌های نرم‌افزاری و برنامه‌نویسی، به شما خدمات حقوقی حرفه‌ای ارائه می‌دهد. هدف ما این است که شما را در رسیدن به اهداف‌تان با طی مسیرهای قانونی یاری دهیم.

           

+ پیمانکاری

موسسه حقوقی DRMMLAW با تخصص و تجربه کافی در زمینه حقوق پیمان کاری فعالیت می‌کند. ما در این زمینه به صورت کامل با قوانین و مقررات مربوطه آشنا هستیم و به مشتریان خود خدمات حقوقی حرفه‌ای ارائه می‌دهیم. فعالیت‌های ما شامل بررسی و تنظیم قواعد عمومی پیمان، پیمان‌های خصوصی، پیمان طراحی و اجرا، پیمانکاری عمرانی، پیمانکاری جذب نیرو، پیمانکاری مدیریت و مشاوره و مدیریت پیمان در زمینه پروژه‌های مختلف است. هدف ما این است که با رعایت مسائل و جوانب حقوقی در کسب و کار خود رشد کنید.

           

+ وکالت کاری / وکالت مدنی

امور مرتبط با وکالت مدنی از جمله تخصص‌های موسسه حقوقی DRMMLAW می‌باشد. این فعالیت‌ها شامل وکالت در خرید و فروش، وکالت در امور اداری و مالی، مشاوره و تنظیم قراردادهای وکالت، و حل اختلافات ناشی از وکالت و حق‌الزحمه است. شما می‌توانید با خیالی آسوده مسائل حقوقی خود را به تیم حقوقی حرفه‌ای ما بسپارید.

           

+ نمایندگی

موسسه حقوقی DRMMLAW با تخصص و تجربه‌ کافی در زمینه مسائل حقوقی مربوط به امور نمایندگی فعالیت می‌کند. تیم حقوقی ما مشاوره‌های لازم در امور عاملیت و نمایندگی تجاری، نمایندگی توزیع و فروش، نمایندگی ساخت، تولید و مونتاژ، انحصار نمایندگی و مسئولیت‌های نمایندگی را برای شما فراهم می کند. هدف ما ارائه خدمات حقوقی دقیق و جامع در زمینه نمایندگی به شما است.

 

+ اجاره، رهن و سرقفلی

موسسه حقوقی DRMMLAW با تخصص و تجربه‌ کافی در زمینه حقوق املاک و مستغلات فعالیت می‌کند. این موسسه در ارائه خدمات حقوقی مرتبط با اجاره اموال، اجاره املاک، رفع اختلافات در مشاعات، رهن و وثیقه، سرقفلی و حق کسب و پیشه به شما کمک خواهد کرد. هدف ما در این موسسه، حفظ منافع شما در چارچوب قوانین و مقررات مربوط به اجاره، رهن و سرقفلی است.

           

+ خرید و فروش

موسسه حقوقی DRMMLAW با تکیه بر تخصص و تجربه یک تیم کارآزموده در زمینه‌ مسائل حقوقی راجع به خرید و فروش فعالیت می‌کند. از جمله خدمات ما می‌توان به خرید و فروش کالاها و خدمات، پیش‌خرید و پیش‌فروش اموال و املاک، خرید و فروش نقدی و اقساطی، ضمانت‌های کالا و خدمات، گارانتی و خدمات پس از فروش اشاره کرد. ما با استفاده از دانش و تجربه حقوقی خود، به موکلان مشاوره حقوقی لازم در هنگام خرید یا فروش کالا یا خدمات، قبل یا بعد از آن ارائه می‌دهیم.

           

+ خانواده و احوال شخصیه

موسسه حقوقی DRMMLAW با تکیه بر تخصص و تجربه‌ی ممتاز در حوزه حقوق خانواده، به ارائه خدمات حقوقی متنوع و کامل در زمینه حقوق و تکالیف زوجین، طلاق، فسخ نکاح، شروط ضمن عقد نکاح، نفقه و تمکین، خروج از کشور زوجه، مهریه و اجرت‌المثل ایام زناشویی، ولایت، قیمومت و وصایت، حضانت، تقلب و تدلیس در ازدواج، امور محجورین (جنون، سفه، صغار) و کفالت  می‌پردازد. هدف ما در این موسسه فراهم کردن راهکار‌های قانونی مناسب برای رفع مسائل و اختلافات حقوقی خانوادگی شماست. ما با تکیه بر دانش تخصصی و  به روز کارشناسان حقوقی خود، شما را در هر مرحله از فرایند حقوقی و قضایی همراهی و راهنمایی خواهیم کرد تا به نتایج مطلوب و عادلانه دست یابید.

           

+ ارث و وصیت

موسسه حقوقی DRMMLAW در زمینه حصر(انحصار) وراثت، تحریر و تقسیم ترکه، محرومیت از ارث، تنظیم وصیت‌نامه و حدود قانونی وصیت (ثلث اموال)، وصیت عهدی و وصیت تملیکی فعالیت می‌کند. با تجربه‌ای ژرف در این زمینه‌ها، ما به شما کمک می‌کنیم تا در مسائل حقوقی مربوط به این موضوعات راه‌حل مناسب را انتخاب کنید.

           

+کارگر و کارفرما، کارکنان دولت (کار و استخدام)

موسسه حقوقی DRMMLAW با تکیه بر تخصص و تجربه لازم در زمینه حقوق کار آماده خدمت‌رسانی به شما می‌باشد. ما به شما خدمات لازم را در مذاکرات کاری و استخدامی، انواع قراردادها و آیین‌نامه‌های کار، دعاوی کارگر و کارفرما، ساعات کاری، اضافه کار، بیمه، بازنشستگی و مزایای کار، ترک کار، فسخ قراردادهای کار، خاتمۀ همکاری، خسارات و مسئولیت‌های ناشی از کار و حقوق استخدامی کارکنان دولت ارائه می‌دهیم. هدف ما در این موسسه، حفظ منافع قانونی شما به عنوان کارگر و کارفرما می‌باشد.

           

+ امورثبتی

موسسه حقوقی DRMMLAW با تکیه بر تخصص و تجربه‌ ویژه خود در حوزه‌ امور ثبتی فعالیت می‌کند. خدمات اصلی ما در این بخش شامل ثبت احوال، ثبت اسناد و اموال، ثبت املاک و اجرائیات ثبت است. ما با تیمی مجرب و حرفه‌ای، بهترین خدمات در این حوزه‌ها را به شما ارائه خواهیم کرد.

           

+حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان کالاها و خدمات

موسسه حقوقی DRMMLAW با تخصص و تجربه‌ای فراوان در زمینه حقوق مصرف‌کنندگان، حقوق تولیدکنندگان، حقوق مصرف‌کنندگان خودرو و خسارات ناشی از عیب کالا و خدمات و بازگشت کالا فعالیت می‌کند. ما با تیم حقوقی مجرب و کارآزموده خود، به شما کمک می‌کنیم تا در صورت بروز هرگونه خسارت ناشی از عیب کالا یا خدمات، مسیر حقوقی و قانونی مناسبی را برای احقاق حقوق خود انتخاب و به نتیجه مطلوب برسید.

           

+ استارت‌آپ‌ها / کسب و کارهای نوپا و شرکت‌های دانش‌بنیان

موسسه حقوقی DRMMLAW با تخصص در زمینه تشکیل استارت‌آپ‌ها، قراردادهای استارت‌آپی، حقوق سهامداران و وستینگ و انواع شرکت‌های دانش‌بنیان به شما کمک می‌کند تا در راستای رشد و توسعه کسب و کار خود گام بردارید. با تجربه و دانش فنی قابل اعتماد، ما به شما راهنمایی‌های لازم را در این زمینه‌ها ارائه می‌دهیم.

 

+ شرکت‌های تجاری

موسسه حقوقی DRMMLAW با تکیه بر تخصص و تجربه‌ بی نظیر خود در حوزه حقوق تجارت، به شما در فرآیند تشکیل و ثبت شرکت‌ها کمک می‌کند. ما با دانش فنی و حقوقی خود، شما را در انتخاب انواع قالب‌های مناسب شرکت‌ها راهنمایی می‌کنیم. با اطلاعات کامل درباره ارکان شرکت‌ها (مدیر عامل، هیأت مدیره، مجامع و بازرس)، به شما کمک می‌کنیم تا ساختار سازمانی شرکت خود را  متناسب با نیاز و اهداف خود انتخاب کنید.

در صورت بروز اختلافات بین شرکاء، سهامداران، مدیران و اشخاص ثالث، ما با استفاده از مکانیزم‌های حقوقی، همراه شما هستیم تا این اختلافات را به سرعت و با کمترین هزینه و به صورت عادلانه و منصفانه حل کنید. با تیم حقوقی با تجربه ما در زمینه دعاوی، مطالبات و تعهدات شرکت‌ها، از عدم تضییع حقوق و منافع شرکت و تجارت خود در فرایندهای قضایی و شبه قضایی و داوری اطمینان حاصل کنید.

 DRMMLAWدر زمینه ثبت صورت جلسات تغییرات و مجامع شرکت‌ها و حسابداری و حسابرسی نیز فعال بوده و شما می‌توانید  امور مربوط به ادغام شرکت‌ها، انحلال، ورشکستگی و تصفیه آن را به ما بسپارید.

           

+ سرمایه‌گذاری و مناطق آزاد تجاری

موسسه حقوقی DRMMLAW با تخصص و تجربه‌ای منحصر به فرد در زمینه مذاکرات، تفاهم‌نامه‌ها و موافقت‌نامه‌های سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد تجاری، صنعتی و مناطق ویژۀ اقتصادی فعالیت می‌کند. ما در حوزۀ سرمایه‌گذاری خارجی، جوینت‌ونچر، اتحاد استراتژیک، مشارکت انتفاعی و گروه‌های اقتصادی نیز دارای تخصص بالایی هستیم. علاوه بر این، خدمات ما شامل خدمات حقوقی در خصوص خصوصی‌سازی و واگذاری شرکت‌های دولتی نیز می‌شود. ما با تیمی مجرب و حرفه‌ای، بهترین خدمات را در این حوزه‌ها به شما ارائه خواهیم داد.

 

+ بازاریابی و مارکتینگ

موسسه حقوقی DRMMLAW با تخصص و تجربه‌ای گسترده به ارائه خدمات حقوقی مرتبط با بازاریابی و مارکتینگ می‌پردازد. این خدمات شامل تنظیم قرادادهای بازاریابی و مارکتینگ، نمایندگی، عاملیت و کارگزاری، توزیع و تبلیغات کالاها و خدمات و بازاریابی شبکه‌ای است. همچنین، خدمات حقوقی مرتبط با دیجیتال ماركتینگ كه شامل استفاده از روش‌های پیشرو در طراحی و بهبود وب سایت، بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO)، تبلیغات در شبكه‌های اجتماعی و استراتژی‌های دیجیتال ماركتینگ است، بخشی از فعالیت مجموعه ماست. با تیم حقوقی ما همراه باشید و از تخصص و تجربه ما در این زمینه بهره‌ مند شوید.

           

+ بیمه و تأمین اجتماعی

 موسسه حقوقی DRMMLAW با تخصص و تجربه‌ای گسترده به ارائه خدمات مرتبط با بیمه و تأمین اجتماعی می‌پردازد. از جمله خدمات ما تنظیم انواع قراردادهای بیمه، خسارات تحت پوشش بیمه‌نامه‌ها، مسئولیت‌ها و تعهدات بیمه‌گذار و بیمه‌گر، بیمه‌های بازرگانی بین‌المللی، حقوق و مزایای تأمین اجتماعی، حمایت‌های تأمین اجتماعی در حوادث، بیماری‌ها، بارداری، ازکارافتادگی، بازنشستگی، فوت، ازدواج و عائله مندی، حقوق بازماندگان، زنان و کودکان بی‌سرپرست می‌باشد. طرح دعوا و وکالت در دعاوی مطرح در هیأت‌های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات تأمین اجتماعی و هیأت‌های حل اختلافات کارگر و کارفرما و سازمان تأمین اجتماعی را نیز می‌توانید برعهده ما بگذارید. ما با تیمی مجرب و حرفه‌ای، بهترین خدمات را در این حوزه‌ها به شما ارائه خواهیم داد.

 

+ بازارهای مالی، رمزارز، بورس و حاکمیت شرکتی

موسسه حقوقی DRMMLAW تخصص و فعالیت گسترده‌ای در زمینه‌های بازارهای مالی، رمزارز، بورس و حاکمیت شرکتی دارد. خدمات ما در این بخش شامل فعالیت در بازار بورس، فرابورس، حاکمیت شرکتی و تعارض منافع، کارگزاران بورسی، عضویت شرکت‌ها در بازارهای مالی، حل و فصل دعاوی در هیأت داوری سازمان بورس و اوراق بهادار، خرید و فروش بیت‌کوین و رمزارزها و صرافی‌های رمزارز، استخراج رمزارز، قراردادهای مالی رمزارز و پرداخت به وسیلۀ رمزارز است. تیم ما از وکلای با تجربه و متخصص تشکیل شده است که با دانش فنی خود، بهترین راهکارهای حقوقی را برای مشتریان خود ارائه می‌دهند.

           

+ بانکداری

موسسه حقوقی DRMMLAW با تخصص و تجربه‌ای کافی در زمینه بانکداری آماده خدمت رسانی به شما می‌باشد. ما در این موسسه قادر به ارائه خدمات حقوقی در زمینه قراردادها و عقود بانکی، سپرده‌ها و سودهای بانکی، تسهیلات بانکی و فعالیت‌های تجاری بانک‌ها، وصول مطالبات بانک‌ها، مزایده‌ها و مناقصه‌های بانکی، مبارزه با پولشویی و تأمین مالی تروریسم و همچنین خدمات حقوقی مرتبط به مؤسسات مالی و اعتباری هستیم. هدف ما ارائه راهکار‌های قانونی مناسب به شما است تا با خیالی آسوده از اعتبارات و مزایای بانکی بهره ببرید.

 

+ پزشکی، بهداشت و درمان، داروسازی

موسسه حقوقی DRMMLAW تخصص و فعالیت گسترده‌ای در زمینه حقوق پزشکی، بهداشت و درمان و داروسازی دارد. ما در ارائه خدمات حقوقی مرتبط با حقوق پزشکان، حقوق بیماران، قراردادهای درمان، خسارات، مسئولیت‌ها و جرائم پزشکی، کمیسیون‌ها و نهادهای پزشکی، سهامداری در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، سرمایه‌گذاری در صنعت داروسازی و تجهیزات پزشکی، واردات و صادرات دارو تجربه فراوانی داریم. تلاش ما بر این است که با ارائه بهترین خدمات حقوقی، منافع موکلان خود را به بهترین نحو تامین نماییم.

           

+ مسئولیت مدنی

موسسه حقوقی DRMMLAW با تخصص و تجربه‌ای گسترده در زمینه حقوق مسئولیت مدنی، آماده خدمت‌رسانی به شما در امور مسئولیت قراردادی و خارج از قرارداد، وقایع حقوقی و ضمان قهری، جبران خسارات وارد بر جان، سلامتی و اموال، اتلاف و تسبیب، زیان‌های عمدی و زمینه‌سازی در ورود ضرر، مطالبۀ خسارت معنوی، لطمه به اعتبار و حیثیت شخصی و تجاری، خسارات ناشی از اقدامات دولت، شهرداری‌ها و نهادهای عمومی، و مسئولیت کارفرمایان در برابر خسارات کارگران  می‌باشد. تیم ما از وکلای با تجربه و متخصص تشکیل شده  که با دانش فنی و تخصصی خود، بهترین خدمات حقوقی را به موکلان خود ارائه می‌دهند.

 

+ ایرانیان خارج از کشور، اتباع بیگانه و مهاجرت

موسسه حقوقی DRMMLAW با تخصص و تجربه‌ لازم در زمینه حقوق ایرانیان خارج از کشور، اتباع بیگانه و مهاجرت فعالیت می‌کند. ما آماده خدمت‌رسانی به شما در امور راجع به تابعیت ایران و اخذ تابعیت خارجی، حقوق و دعاوی اتباع ایران در خارج از کشور، حقوق و دعاوی شرکت‌های ایرانی در خارج از کشور، حقوق شرکت‌های خارجی در ایران، املاک و اموال ایرانیان مقیم در خارج و اتباع بیگانه، حقوق خانواده، ازدواج و طلاق، ارث و وصیت، حقوق اتباع بیگانه مقیم در ایران و مهاجرت و اقامت هستیم. تیم ما از وکلای با تجربه و متخصص تشکیل شده است که با دانش فنی خود، بهترین خدمات حقوقی را به موکلان خود ارائه می‌دهند.

 

+ فناوری اطلاعات و ارتباطات

موسسه حقوقی DRMMLAW با تخصص و تجربه‌ای گسترده در امور فضای مجازی، حریم خصوصی و جرائم سایبری، تجارت الکترونیک، هوش مصنوعی، بلاک چین (Blockchain)، قراردادهای هوشمند (Smart Contracts) و برنامه‌نویسی و توسعه نرم‌افزار، به شما کمک می‌کند تا در این زمینه‌ها از نظر حقوقی به بهترین شکل ممکن عمل کنید. با دانش فنی و حقوقی قوی در این حوزه‌ها، ما قادر به ارائه خدمات حقوقی مناسب برای اشخاص و  شرکت‌ها در ایران و در سطح بین المللی هستیم. هدف ما آگاه سازی و پشتیبانی در قبال هر چالش حقوقی در دنیای دیجیتال امروز است.

 

+ تکنولوژی و فناوری‌های نوین

موسسه حقوقی DRMMLAW با تخصص و تجربه‌ای فراوان در زمینه جنبه های حقوقی انتقال تکنولوژی، مشاوره‌های فنی و تحقیق و توسعه فعالیت می‌کند. هدف اصلی ما در این زمینه‌ها، ارائه خدمات حقوقی حرفه‌ای و کارآمد به افراد، شرکت‌ها و سازمان‌های صنعتی است. با دانش و تخصص قابل قبول در زمینه حقوق فناوری، به شما کمک می‌کنیم تا جنبه های حقوقی را در قراردادهای انتقال تکنولوژی به طور کامل و دقیق رعایت و ریسک تجاری شما را به حداقل برسانیم.

 

+ مالکیت فکری (معنوی)

موسسه حقوقی DRMMLAW با تکیه بر تخصص و تجربه کافی در حوزه حقوق مالکیت فکری آماده خدمت رسانی به شما می‌باشد. این خدمات شامل قراردادهای ایجاد، انتقال و توسعه مالکیت فکری، اختراع، علامت تجاری و نام تجاری، اسرار تجاری، حمایت مادی و معنوی از صاحبان آثار و حق تکثیر (کپی‌رایت)، ثبت جهانی حقوق مالکیت فکری و حمایت از آن، حقوق صاحبان آثار ادبی، هنری، رایانه‌ای، مالکیت فکری در فضای مجازی و اینترنت، برنامه‌ریزی استراتژیک و برون‌سپاری، قراردادهای لایسنس (اعطای مجوز) انتقال، توسعه و مشارکت در تکنولوژی، واگذاری حقوق مالکیت فکری، رقابت غیرمنصفانه و انحصار در استفاده از مالکیت فکری است. تیم ما از وکلای با تجربه و متخصص تشکیل شده است که با دانش فنی خود، بهترین خدمات حقوقی را به موکلان خود ارائه می‌دهند.

 

+ املاک و اراضی و اوقاف

موسسه حقوقی DRMMLAW تخصص و فعالیت گسترده‌ای در زمینه حقوق املاک و اراضی و اوقاف دارد. این موسسه در زمینه های ثبت مالکیت املاک و اراضی، حق انتفاع، حق ارتفاع و حقوق وابسته به مالکیت (عمری، رقبی و سکنی)، انتقال مالکیت عرصه و اعیان، املاک مشاعی، افراز و تفکیک، باغداری و کشاورزی، تغییر کاربری، حریم آب‌ها و مقررات و مجوزهای حفر چاه‌ها و قنوات، اراضی ملی و اصلاحات ارضی، تملک اراضی برای طرح‌های عمومی، عمرانی و نظامی، توقیف املاک، تصرف عدوانی، خلع ید، مزاحمت ملکی و ممانعت از حقوق ملکی فعالیت دارد. با استفاده از دانش فنی و تخصصی خود در این زمینه‌ها، بر آن هستیم تا بهترین خدمات حقوقی را به موکلان خود ارائه دهیم.

 

+ پلیس و نیروهای مسلح

موسسه حقوقی DRMMLAW با تخصص کافی در زمینه امور حقوقی راجع به پلیس و نیروهای مسلح، آماده خدمت‌رسانی به شما می‌باشد. این خدمات شامل مشاوره حقوقی در جرائم و تخلفات نیروهای مسلح، حقوق وظیفه، آسیب‌ها، فوت حین خدمت و شهادت، ضابطان دادگستری و اشخاص در حکم ضابط و مسئولیت‌های آن‌ها، مسئولیت‌های حین انجام وظیفه، بکارگیری سلاح و نگهداری اموال نظامی می‌باشد. تیم ما از وکلای با تجربه و متخصص تشکیل شده است که با دانش فنی خود، بهترین خدمات حقوقی را به موکلان خود ارائه می‌دهند.

 

+ مزایده‌ها و مناقصه‌ها

موسسه حقوقی DRMMLAW تخصص و فعالیت گسترده‌ای در زمینه مزایده‌ها و مناقصه‌ها دارد. این فعالیت‌ها شامل  شرکت در مزایدات و مناقصات اموال، املاک، پروژه‌ها و پیمان‌های صنایع، شهرداری‌ها، بانک‌ها و نهادهای بخش عمومی و دولتی، مزایده‌ها و مناقصه‌های خصوصی اشخاص، شرکت‌های خصوصی و اجرای احکام دادگاه‌ها، مزایده‌های بنگاه‌های مشمول واگذاری به بخش خصوصی (اصل ۴۴ قانون اساسی)، شرکت در کمیته‌های فنی و کیفی، ارزیابی‌ها و کمیسیون‌های برگزاری است. همچنین حل و فصل اختلافات بین مزایده/ مناقصه گذاران و مزایده/ مناقصه‌گران و حضور در هیأت‌های داوری را نیز می‌توانید به ما بسپارید. تیم ما از وکلای با تجربه و متخصص تشکیل شده است که با دانش فنی خود، بهترین مشاوره ها و خدمات حقوقی را به موکلان خود ارائه می‌دهند.

 

 

+ شهرداری، نهادهای دولتی و نهادهای عمومی غیردولتی

موسسه حقوقی DRMMLAW در زمینه حقوق شهرداری، نهادهای دولتی و نهادهای عمومی غیردولتی دارای تخصص لازم است. تخصص ما شامل کمک به موکلان در امور مربوط به کمیسیون مادۀ 5 شورای عالی شهرسازی و معماری (کمیسیون تغییر کاربری)، کمیسیون مادۀ 55 شهرداری در جلوگیری از ایجاد اماکن موجب مزاحمت‌، کمیسیون مادۀ 77 شهرداری در حل اختلافات بین مؤدی و شهرداری، کمیسیون مادۀ 99 شهرداری در نقشۀ جامع شهرسازی و قطعه‌بندی و تفکیک ارضی و کمیسیون مادۀ 100 شهرداری در اخذ پروانۀ ساخت و ساز، شروع ساختمان و تفکیک اراضی است. همچنین، ما برای اعتراض به تصمیمات كمیسیون‌ ها، حل اختلافات ناشی از تصرفات شهرداری‌ ها و نهادهای عمومی در املاك و اعتبارات، مطالبه غرامت و خسارت از اقدامات شهرداری‌ ها و نهادهای عمومی و دولتی و ارائه مشاوره درباره حقوق و عوارض شهرداری و مفاصا حساب  مرتبط همراه شما هستیم. تیم ما از وکلای با تجربه و متخصص تشکیل شده است که با دانش فنی خود، بهترین خدمات حقوقی را به موکلان خود ارائه می‌دهند.

 

+ حمل و نقل داخلی و بین‌المللی

موسسه حقوقی DRMMLAW با دانش و تخصص کافی در زمینه‌های حمل و نقل جاده‌ای و ریلی، حمل و نقل هوایی، حمل و نقل دریایی، مقررات ترانزیت کالا، حمل و نقل مواد خطرناک، بیمه‌های حمل و نقل، و خسارات و مسئولیت‌های گیرنده، فرستنده و متصدیان حمل و نقل فعالیت می‌کند. تیم ما با داشتن تجربه و دانش عمیق در امور حقوقی ‌حمل و نقل داخلی و بین‌المللی یاری‌رسان موکلان خود می‌باشد.

 

+ گمرک

موسسه حقوقی DRMMLAW با تخصص و تجربه‌ای گسترده در زمینه امور حقوقی راجع به گمرک آماده خدمت‌رسانی به شما می‌باشد. خدمات ما در زمینه حقوق، عوارض و مالیات گمرکی، واردات، صادرات و ترخیص کالا و معافیت‌های گمرکی می‌باشد. شما می‌توانید طرح اختلافات و دعاوی گمرکی در کمیسیون رسیدگی به اختلافات گمرکی و کمیسیون تجدیدنظر را نیز به وکلای ما بسپارید. تیم ما از وکلای با تجربه و متخصص تشکیل شده است که با دانش فنی خود، بهترین خدمات حقوقی را به موکلان خود ارائه می‌دهند.

 

+ انرژی، نفت و گاز

موسسه حقوقی DRMMLAW با تخصص و تجربه‌ای گسترده در زمینه قراردادهای انرژی و نفت و گاز دولتی، خصوصی و بین‌المللی در حوزه‌های بالادستی، قراردادهای پتروشیمی و صنایع پایین‌دستی، انرژی‌های سبز و تجدیدپذیر، پروژه‌های انرژی، تولید نیرو، مزایدات و مناقصات، همچنین حل و فصل اختلافات ناشی از آن‌ها و شرکت در هیأت‌های حل و فصل اختلافات قراردادی وزارت نفت فعالیت می‌کند. ما با تکیه بر دانش فنی قوی و تجربه‌ی چندین ساله، به شما خدمات حقوقی با کیفیت و حرفه‌ای را در این زمینه‌ها ارائه می‌دهیم.

 

+ محیط زیست، معادن، میراث فرهنگی و منابع طبیعی

موسسه حقوقی DRMMLAW  تخصص و تجربه‌ای کافی در زمینه‌ی امور حقوقی راجع به بهره‌برداری از منابع طبیعی، میراث فرهنگی، دفینه‌ها و آثار و ابنیۀ تاریخی و ملی، مراتع و جنگل‌ها، حفاظت محیط زیست، آلودگی‌های زیست‌محیطی، واگذاری، امتیازات، محدودیت‌ها و مقررات معادن و تعیین تکلیف اراضی اختلافی قانون جنگل‌ها و مراتع دارد. ما با تکیه بر دانش فنی قوی و تجربه‌ی چندین ساله، به شما خدمات حقوقی با کیفیت و حرفه‌ای در این زمینه‌ها ارائه می‌دهیم.

 

+ داوری و حل و فصل اختلاف

موسسه حقوقی DRMMLAW با تخصص و تجربه‌ای گسترده در زمینه داوری و حل و فصل اختلافات آماده خدمت‌رسانی به شما می‌باشد. فعالیت‌های ما در این حوزه شامل تنظیم موافقت‌نامه‌ها و آیین‌های داوری، انجام داوری، میانجی‌گری، سازش و کارشناسی، برگزاری داوری، میانجی‌گری، سازش و کارشناسی، شرکت در داوری، میانجی‌گری، سازش و کارشناسی، داوری تجاری بین‌المللی، دادرسی اختصاری و برآیند شرکت در دادرسی و داوری‌های اختصاصی در حوزه‌هایی نظیر بورس، وزارت نفت و شورای عالی فنی سازمان برنامه و بودجه است. ما با تکیه بر دانش فنی قوی و تجربه‌ی چندین ساله، به شما خدمات حقوقی با کیفیت و حرفه‌ای در این زمینه‌ها ارائه می‌دهیم.

 

+ حقوق کسب و کار و تعزیرات حکومتی

موسسه حقوقی DRMMLAW با تخصص و تجربه‌ای گسترده در زمینه حقوق کسب و کار و تعزیرات حکومتی آماده خدمت‌رسانی به شما می‌باشد. ما به عنوان یک تیم حقوقی متخصص، در موضوعاتی همچون تقلب و کم‌فروشی، گران‌فروشی و احتکار، ضوابط قیمت‌گذاری، عرضۀ کالای قاچاق، مقررات بهداشتی فروش کالا، اتحادیه‌ها و اصناف، پروانه‌های کسب و کار، تصمیمات تعزیرات حکومتی و اعتراض به آن، هیأت حل اختلاف خودرویی و سایر مسائل مربوط فعال هستیم. ما با تکیه بر دانش فنی قوی و تجربه‌ی چندین ساله، به شما خدمات حقوقی با کیفیت و حرفه‌ای در این زمینه‌ها ارائه می‌دهیم.

 

+ مالیات

موسسه حقوقی DRMMLAW با تخصص و تجربه‌ای گسترده در زمینه امور حقوقی مربوط به مالیات آماده خدمت‌رسانی به شما می‌باشد. ازجمله خدمات ما شرکت در کمیسیون‌های تشخیص مالیات، حل اختلاف اداری مالیات، شرکت در هیأت‌های بدوی و تجدیدنظر حل اختلاف مالیاتی و شورای عالی مالیاتی، ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی، مالیات بر ارزش افزوده، معافیت‌های مالیاتی، اخذ مفاصا حساب مالیاتی، مالیات بر ارث، درآمد، املاک، حقوق، مشاغل، مصرف و مقررات حاکم بر آنها، مالیات اشخاص حقیقی و حقوقی می‌باشد. ما با تکیه بر دانش فنی قوی و تجربه‌ی چندین ساله، به شما خدمات حقوقی با کیفیت و حرفه‌ای در این زمینه‌ها ارائه می‌دهیم.

 

+ جرائم و حقوق کیفری

موسسه حقوقی DRMMLAW با تخصص و تجربه‌ای گسترده در زمینه جرائم و حقوق کیفری آماده خدمت‌رسانی به شما می‌باشد. شما می‌توانید در امور سوء پیشینه (سجل کیفری)، مرور زمان تعقیب و مجازات، محرومیت‌های اجتماعی و مجازات‌های تکمیلی، جرائم علیه اتباع ایران و اتباع خارجی در داخل و خارج از کشور و جرائم بین‌المللی، تعویق صدور حکم، تعلیق مجازات و آزادی مشروط، مجازات‌های جایگزین حبس، تخفیف در مجازات و تبدیل مجازات، معاونت و شرکت در جرم، تبانی در جرم، تکرار جرم، جرائم عمومی و خصوصی، جرائم قابل گذشت و غیرقابل گذشت، جرائم عمدی و غیرعمدی، قتل، قطع عضو، ضرب و جرح، سوءقصد، جرائم مرتبط با میراث فرهنگی و اشیاء و اموال عتیقه، جرائم کارکنان دولت، رشوه، رشاء و ارتشاء، حدود، قصاص و دیات، سرقت و خیانت در امانت، جرائم اقتصادی:کلاهبرداری، اختلاس و سوءاستفاده از اموال، اخلال عمده در نظام تولید و توزیع، اخلال در نظام اقتصادی کشور، قاچاق کالا و ارز، جرائم سیاسی و مطبوعاتی، مواد مخدر، جرائم بهداشتی و دارویی، جرائم مالی و مالیاتی، جرائم مربوط به اسناد تجاری، صدور چک بلامحل یا پرداخت‌نشدنی، جعل عنوان، سند، تزویر، تقلب، جرائم مدیران شرکت‌ها، جرائم موجب سلب آسایش، جرائم سایبری و فضای مجازی، انتشار محتوای مجرمانه و تبلیغات غیرقانونی، تخریب و تصرف اموال، جرائم مربوط به اراضی، جرائم اطفال و نوجوانان، دفاع مشروع، افشای اسرار، ورود به عنف و تصرف عدوانی، خشونت خانگی، کودک‌آزاری، ترک انفاق، توهین، افتراء، هتک حرمت، نشر اکاذیب، مزاحمت برای اطفال و بانوان، زنا، جرائم منافی عفت و جرائم عنف از خدمات ما بهره‌مند شوید. ما با تکیه بر دانش فنی قوی و تجربه‌ی چندین ساله، به شما خدمات حقوقی با کیفیت و حرفه‌ای در این زمینه‌ها ارائه می‌دهیم.